VHODNÉ PRVKY Výzva č.5/22

46 položek celkem
Vodní prvek AKÁT katalog
38 962 Kč

Prvek z akátového dřeva a kovu je soustavou korýtek a vaniček, kde mohou děti sledovat tok vody, průtok přes hradítka a vodní mlýnky. Aktivita vhodná pro slunečné dny, která...

1390
Strom jako dům AKÁT
33 275 Kč

Velká tabule s grafikou, vhodná do školek i škol. Zajímá vás, kdo všechno bydlí na/ve stromě? Pomůže vám tato precizně vypracovaná naučná tabule.  

1974/BUK
Potravní labyrint AKÁT edukační prvek který procvičí motoriku i znalosti
29 766 Kč

Nakrm kunu nebo třeba divoké prase správnou potravou. Prstem můžete bloudit po našem potravním labyrintu a najít správné řešení této motanice.

1984
Rozklad odpadků AKÁT interaktivní naučná tabule nejen pro školy a školky
28 798 Kč

Tabule s grafikou, vhodná do školek i škol, ekologických center. Zajímá vás co se děje s odpadem? Zajímavou formou vám to přiblíží tato naučná tabule.

1977
Život v řece AKÁT
28 798 Kč

Krásná tabule s grafikou, vhodná do školek i škol, ekologických center. Zajímá vás kdo žije v řece? Zajímavou formou vám to přiblíží tato naučná tabule.

1978
Třídění odpadu AKÁT venkovní interaktivní tabule
28 193 Kč

Učme se s dětmi produkovat odpadu co nejméně a ten nutný správně třídit. Pomoci nám může třeba tato interaktivní tabule, kde děti mohou dokola přiřazovat správné druhy odpadu.

1985
Edukační otočný panel s grafikou 1,5x1,8 AKÁT katalog
27 346 Kč

Osm otočných čtvercových panelů se zvolenou grafikou (Stromy, Ptáci, případně lze dodat vlastní grafiku). Vše na pevné akátové konstrukci.

1382
Motanice AKÁT edukační prvek pro dětská hřiště a školky
26 741 Kč

Propojíte správně provázkem naši motanici, nebo se v ní dokonale zamotáte. Interaktivní edukační panel nejen pro školky.

1982
Otočné kolo AKÁT interaktivní tabule, edukační prvek pro školky, školy, ekocentra
26 741 Kč

Krásná tabule s grafikou, vhodná do školek i škol, ekologických center. Toč, přemýšlej a pod tabulkou najdi správné řešení.

1979
Vodní prvek malý AKÁT katalog
23 595 Kč

Prvek z akátového dřeva a kovu je soustavou korýtek a vaniček, kde mohou děti sledovat tok vody, průtok přes hrdítka a vodní mlýnky. Aktivita pro slunečné dny, která bude děti...

1955
Kompostér otevřený AKÁT katalog
18 634 Kč

Kompostér dřevěný bez víka vhodný pro prakticky zaměřené školky, školy a dětské skupiny.

1811
Zahradní sestava MAX (bez opěradel) 2m
17 550 Kč

Sestava zahradního nábytku pro 8 osob obsahuje stůl o délce 2 m a 2 lavice bez opěradel. Vše vyrobeno ze smrkového nebo borového masivu, desky jsou silné minimálně 43 mm....

840
Nahoru
Další produkty

Pokud se chcete účastnit nové výzvy MŽP, kterou vyhlašuje prostřednictvím Státního fondu životního prostředí ČR, na vybudování a úpravy venkovních areálů zahrad v přírodním stylu. Podpora je směřována na zkvalitnění technického a didaktického zázemí pro výuku a výchovu ve venkovním prostředí a dále na podporu rozvoje lesních mateřských a základních škol v rámci školského systému ČR.

Vhodné prvky naleznete právě v této kategorii. Chcete-li vybírat i literaturu k tomuto tématu, podívejte se na shop.gerlich-odry.cz nebo klikněte zde

Podporovanými aktivitami jsou Rekonstrukce a vybavení center ekologické výchovy, učeben a jiných zařízení pro účely EVVO ("Přírodní zahrady").

Kdo může žádat? Obce, předškolní zařízení, mateřské školy, lesní mateřské školy (včetně lesních klubů), dětské skupiny, základní školy, lesní základní školy, střední školy, vyšší odborné školy, příspěvkové organizcace zřízené územním samosprávným celkem např. dům dětí a mládeže.

Termín: od 3.10.2022 od 10 hodin do 30.11. Nejpozději však do vyčerpání alokace!!

Máte-li zájem o nezávaznou konzultaci, volejte  nebo pište na 724984060  nebo hriste@gerlich-odry.cz

Více informací naleznete ve výzvě  5/2022

Zakázková výroba
Převážně české výrobky
Poctivá ruční výroba
Doprava nábytkunad 3 000 Kč ZDARMA

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení